sk

Kto som?

Volám sa Zuzana. Som psychologička a koučka. Po škole som pracovala v poradni. Po čase som cítila, že potrebujem zmenu a odišla som do zahraničia. Tam som si urobila výcvik v koučovaní. Po návrate na Slovensko som sa plánovala pustiť do podnikania ako kouč. Ale človek mieni, život mení... otehotnela som a moje plány podnikať museli počkať. A vlastne mi to ani tak nevadilo, pretože som mala výhovorku, prečo nie teraz... určite to poznáte :)

Je to predsa len riziko, ísť s kožou na trh... samé čo ak... čo ak nie som dosť dobrá, čo ak nebudem mať klientov, čo ak nič nezarobím... Trvalo mi roky uvedomiť si, že je to naozaj to, čo chcem robiť. Koučing je pre mňa skvelá kombinácia psychológie (v zmysle základných prístupov a práce s ľuďmi)  a zamerania sa na budúcnosť, schopnosti a zručnosti klienta.

Koučujem preto, lebo v tom vidím význam. Sama som si prešla cestou, keď človek vie, že chce niečo dosiahnuť, vykonať, ale stojí na mieste, prokrastinuje (obľúbené slovíčko v dnešnej dobe) a iba premýšľa o tom, čo ešte treba urobiť, že už konečne začne... a nič. Prejdú roky. Naozaj. Ono to vyzerá, že je to dlhé obdobie, ale keď máte prácu, rodinu, koníčky, zistíte, že to, čo naozaj chcete robiť, je potláčané do úzadia.

Stále si poviete, že raz.. Raz, keď našetrím... Raz, keď deti pôjdu do škôlky, školy, odídu z domu... Raz, keď sa presťahujeme... Raz, keď budem mať lepšiu prácu. Doplňte si svoje RAZ.

Toto "RAZ" je len sebaklam. Necháva nás žiť v predstavách, plánoch do budúcnosti. A to čo naozaj chceme, zostáva len sen.

Koučing je tu na to, aby to "RAZ" zmenil na "TERAZ!"

Chcete dosiahnuť svoj sen? Čokoľvek to pre Vás znamená, začnite hneď!

Znie to unáhlene? Prirýchlo? Nemáte čas nájsť si výhovorku? SKVELÉ. Treba konať. Bude to znieť ako z nejakej motivačnej knižky, ale život sa deje prirýchlo a keď nezačneme teraz, možno nezačneme nikdy. Je to pre Vás prípustná možnosť? Pre mňa nebola. Uvedomila som si, že ak to ani nevyskúšam, tak si to budem navždy vyčítať.

A tak ma tu teda máte. Koučku, ktorej trvalo spustiť biznis od myšlienky, že toto by som chcela robiť až po dnes... wait for it.... 7 rokov... Veľa? Ja som sa zarazila, keď som to začala rátať.

Pravdaže to malo svoje dôvody, životné zmeny... Práve pre to viem, aké je dôležité mať správnu podporu a čas vyhradený pre seba, aby sa človek začal hýbať smerom ku svojmu cieľu.

Pre vás, tou podporou môžem byť ja.


Moje koučingové vzdelanie

Diplom Personal Development Coach, získaný na prestížnej Londýnskej The Coaching Academy.

Som členkou Medzinárodnej federácie koučov.

Kurz profilovania pomocou osobnostného testu DISC.

Zároveň sa naďalej vzdelávam:

Aktuálne si robím ďalší diplom v koučingu a to v oblasti biznis koučingu - Corporate and Executive Coaching.

A ako profesionálny kouč sa priebežne zúčastňujem výcvikov spadajúcich do celoživotného vzdelávania, ktoré zaručujú, že mám prehľad o najnovších poznatkoch. 

Posledný takýto výcvik som absolvovala v oblasti Bdelej Pozornosti.

Napíšte mi  v čom sa chcete rozvíjať, dosiahnuť svoj potenciál

Ak si nie ste istí, či je koučing pre vás tá správna voľba, ponúkam vám možnosť bezplatnej konzultácie. Vyplňte prosím kontaktný formulár a ja sa vám ozvem v čo najkratšej dobe s návrhom času našej konzultácie.