sk

Koučing, programy rozvoja osobnosti, poradenstvo

Individuálny coaching (koučing)

Chcela by si sa začať venovať viac sebe, svojím potrebám, cítiš, že máš niekde svoje limity a chceš sa zlepšovať, stať sa svojou najlepšou verziou. 

Ale nevieš urobiť prvý krok, alebo keď sa o niečo pokúsiš, niekde to zlyhá a už nemáš chuť opakovať rovnaké chyby.

Koučing ti pomôže spojiť sa so svojím vnútrom, s tvojimi hodnotami, s tvojimi zdrojmi, ktoré ti pomôžu na tvojej ceste za vytúženým cieľom, poznaním a porozumením sebe.

Koučing je spôsob ako dosiahnuť svoj potenciál a a žiť svoj život, akým ho chceš mať už teraz.

Koučing je kľúčom k odomknutiu klientovho potenciálu. Prináša zmenu, pohyb, sebapoznanie, silu, začiatok a niekedy aj koniec. Píšem niekedy, pretože, keď sa raz človek začne rozvíjať, tak každý dosiahnutý cieľ je len ďalším krokom ku dosiahnutiu plného potenciálu. Je to celoživotná cesta.

Koučing je vzťah medzi klientom a koučom založený na rovnocennosti a zameraný na budúcnosť a riešenia. Klient má v rukách všetku moc, zručnosti a schopnosti potrebné pre vyriešenie problému resp. dosiahnutie svojho cieľa. Kouč tieto procesy urýchľuje a obracia pozornosť klienta do seba.

Kouč neradí, neponúka svoje riešenia a názory. Kouč verí, že klient je schopný sám si poradiť, potrebuje iba pomoc pri zameraní sa na svoj cieľ. Kouč je tu odborníkom na koučovací proces a kladenie takých otázok, ktoré klienta vyzývajú, niekedy až nútia prekročiť hranice komfortnej zóny a pohnúť sa z miesta.

Programy rozvoja osobnosti

V prípade, že v súčasnosti nemáte konkrétny cieľ, na ktorý by ste sa chceli zamerať, ale chcete sa rozvíjať a spoznávať, vám ponúkam ucelené programy na rozvoj osobnosti.


Viac o programoch rozvoja osobnosti tu

Popôrodné poradenstvo a príprava na popôrodné obdobie

Popôrodné poradenstvo prebieha formou online/telefonických stretnutí s klientkou na základe jej požiadaviek.

Príprava na popôrodné obdobie je možná buď individuálnou formou stretnutí, alebo skupinový kurz pre budúce mamičky ešte počas tretieho trimestra.

Viac tu

Napíšte mi

Ak si nie ste istí, či je koučing/poradenstvo pre vás tá správna voľba, ponúkam vám možnosť bezplatnej konzultácie. Napíšte mi, v akej oblasti sa chcete rozvíjať a ja sa vám ozvem v čo najkratšej dobe s návrhom času našej konzultácie.